KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601360
nr 1260 1360
Brita af Klercker
(1906-2001), Sverige
Oljemålning, Trädgårdsurna. Monogramsignerad. Olja på pannå, 34x26 cm
Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:55:38
5/6 20:54:28
Brita af Klercker
Läs mer om Brita af Klercker